Aktivity 2017-12-11T15:15:16+00:00

AKTIVITY

Náš hotel se nachází ve skvěle dostupné lokalitě, pár minut od hlavního nádraží i centra města. Celé město tak máte jako na dlani a nic vám tak nebrání v jeho poznávání a ničím nerušené zábavě. V Ostravě se určitě nudit nebudete, pro začátek jsme pro vás vybrali ty nejbližší či nejzajímavější místa, která určitě stojí za to navštívit.

Festivaly

Ostrava je město festivalů. V oblasti Dolních Vítkovic, bývalém areálu hutí, dlů a železáren se mimo jiné koná jeden z deseti nejlepších festivalů v Evropě – Colours of Ostrava. Konají se zde také například Oldies festival plný muziky 90. let, český Léto fest či elektronický Beats for Love.

OM Bistro

Vegetariánské bistro s denním menu, posezením u domácích dortů a kávičky v příjemném prostředí, a jen pár kroků od nás. To prostě musíte vyzkoušet.

Denní Menu

Vodní svět Sareza

Zábava a sportovní vyžití pro celou vaši rodinu. Vodní svět SAREZA v centru Ostravy, který je svým špičkovým vybavením a zázemím na evropské úrovni.

Galerie výtvarného umění

Galerie výtvarného umění v Ostravě byla založena v roce 1952 jako krajská galerie. Kvalitou sbírek se Galerie výtvarného umění v Ostravě přiřazuje k pětici nejvýznamnějších sbírkotvorných institucí v České republice a získává tak nadregionální význam.